05.07.2023
Çeyrek Harpuşta

Çeyrek harpuşta, mekanlarınıza benzersiz bir görünüm ve dayanıklı bir zemin sağlamak için tasarlanmıştır. Bu özel tuğlalar, klasik ve rustik bir atmosfer yaratmak isteyenler için ideal bir seçim olmaktadır. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılabilen çeyrek harpuşta tuğlaları, estetik açıdan çekici bir seçenek sunmaktadır.

Çeyrek harpuştalar, dayanıklılık ve uzun ömür için üretilmektedir. Hava şartlarına, aşınmaya ve darbelere karşı dirençli olan bu tuğlalar, yüksek kaliteli malzemelerle üretilerek sağlamlığı garanti etmektedir. Böylece, çeyrek harpuştalar ile detaylandırılan bir uygulama ile zeminde yıllar boyunca konforlu bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

Islandığında kaymaz, kuruduğunda rengi solmaz. Sağlıklıdır, çıplak ayakla yürüdüğünüzde vücut elektriğinizi alır ve sizi rahatlatır. Mekanlarınıza doğal, klasik ve sıcak bir görünüm katar.

Zemin kaplama Tuğla serilerinde standart olarak 6 renk seçeneği üretilmektedir. Kahve, Nar, Doğal, Kapuçino, Beyaz ve Gri standart renklerimizdir. Projelerinizde farklı görsel etkiler yaratmak isterseniz belli adetler için size uygun renk üretilebilmektedir.

Çeyrek Harpuşta Renkleri
Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bizi Arayın
Instagram’da Bizi Takip Edin!
Teklif Formu

  Whatsapp
  Tim Cephe
  Tim Cephe
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1